Ensar Hospital

Hakkımızda

Özel Ensar Hospital olarak; hastalarımızın sağlıklarını her şeyden önde tutmaktayız. Yaşam kalitelerini arttırmak ve sağlık hizmetlerini hasta ve yakınlarına güven ve huzur hissi verecek şekilde en iyi biçimiyle sunabilmektir.

Çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ,bilgiyi, meslek ahlakını ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alan; bilimsel bilgiyi öncü, yenilikçi biçimiyle, toplumun sağlık sorunlarının aydınlatılmasında ve çözümünde kullanarak, sosyal sorumluluğunu yerine getiren sağlık hizmetleri kuruluşu olma hedefi, Özel Ensar Hospital’nin en önemli misyonudur.

Tüm hizmetlerinde “hasta ve hasta yakını memnuniyetini” ve “hasta haklarını” esas alan Özel Ensar Hospital’nin temel prensibi her zaman için: “Önce insan, önce önce sağlık!” olmuştur.“

Özel Ensar Hospital çalışanları, sağlık kültürünün özünü oluşturan dürüstlük, güven, güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan, hasta ve yakınlarına hizmet verme bilincini taşımaktadır.

Bu amaç doğrultusunda Özel Ensar Hospital, bölgesinde en kaliteli hizmeti veren kuruluş olmak için lider rolünü üstlenmiştir. Bu lider rolü yalnızca İstanbul ve Türkiye’ye değil aynı zamanda uluslar arası arenada özellikle Ortadoğu, Doğu Avrupa ve çevre ülkelerin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılayabilecek tıbbi kadro-teknolojik donanım-teknik altyapı üçgeninde organize olmuştur.

Özel Ensar Hospitalnin hedefi, yaptığı işte en iyi olmak,hizmet verdiği toplumu ve insanlarını daha sağlıklı hale getirebilmektir. Özel Ensar Hospital hizmet kalitesini bu amaç doğrultusunda daima geliştirmektedir.

Özel Ensar Hospital, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde büyük atılımlarla yoluna devam etmektedir.

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!

Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız

YUKARI